Dunno?? So the maths should be something like this.... If they normally sell it retail for $220 and work on a standard 100% markup the units cost them $110. We paid ow much? Say$50 including postage and handling they are probably out of pocket $60 or $70 per unit in total??? Maybe? What do you reckon?